Заклад дошкільної освіти №56 "Гусельки" м.Бахмут

Візитка закладу дошкільної освіти

Дошкільний навчальний заклад ясла-садок № 56 «Гусельки»

Гусельки- це світ мистецтва,
                        Гусельки- це театр,
                                 Гусельки- це музика,
                                             Гусельки- це творчість
.

Життєвим кредо працівників установи стали слова В.О. Сухомлинського:«Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малювання, фантазії та творчості»

Дошкільна установа має статус україномовного та працює в профільному художньо-естетичному напрямку.

Науково – методична тема закладу дошкільної освіти «Формування загальнолюдських чеснот через залучення дітей до системи культурних цінностей»

Пріоритетний напрям діяльності  закладу дошкільної освіти : формування у дошкільників особистісно-цінного ставлення до дійсності мистецтва, розвивати естетичну свідомість, загальнокультурну і художню компетентність, здатність до самореалізації, потребу в духовному самовдосконаленні.

Наші ввічливі педагоги, справжні професіонали своєї справи своєчасно допоможуть вам знайти відповіді на запитання батьків, щодо виховання, розвитку, навчання компетентної особистості.

В країні «Гусельки» функціонує 6 груп:

2 групи раннього віку,
3 групи дошкільного віку,